Jsem expert na to, JAK MÍT U PRDELE.

 

Dělám průvodce lidem, kteří chtějí změnit svůj život a mít celkově tak trochu víc u prdele 

Můj příběh aneb cesta k medojedímu zenu

Mám se fajn, je mi skvěle, jsem zdravý duch, v dokonalým těle. Miluju život a žiju si ho podle sebe, tak jak JÁ chci. Nenechávám si do svého života nikým kecat a neřeším, co si lidi o mně myslí. Dělám, co mě baví a naplňuje, a jsem u toho sama sebou.

Zkrátka mám tak trochu u prdele 🙂

Naučila jsem se brát život s hravou lehkostí a díky tomu jsem poznala, JAK si můžu ten svůj život tvořit podle svého. Stal se ze mě tvůrce vlastní reality. Jaká je moje realita? No, cítím se svobodně a mám všeho dostatek. Lásky, přátel, peněz, energie i zdraví. Vlastně mám všecko, co potřebuju ke spokojenému životu.

Jsem dítě štěstěny?

NE. 

Musela jsem si takový život vybojovat.

Doslova.

Bojovnici jsem v sobě měla vždycky. Taky tomu odpovídala moje sportovní kariéra, kdy jsem žila v prostředí bojového sportu. Věnovala jsem se mu na vrcholové úrovni zhruba třináct let. Za sebou jsem měla celkem dost sportovních úspěchů a před sebou slibnou a hvězdnou kariéru.

PŘES TO JSEM VŠAK NEBYLA ŠŤASTNÁ

 

Zapálení pro bojové sporty a zápasení se časem proměnilo v pro mě nepochopitelnou potřebu a následně i zdroj různých životních strastí. Na většinu tréninků jsem chodila přinasraná a zápasení pro mě bylo čím dál víc stresující. Nabízí se otázka, proč jsem v tom pokračovala? Já totiž MUSELA

Vydala jsem se na cestu za poznáním a studiem vlastní psýché. Začala jsem se také systematicky věnovat osobní hlubinné analýze. Můžu říct, že to byla dobrodružná cesta a mnohdy celkem jízda 😀 Potřebovala jsem ale pochopit, PROČ musím dělat něco, co mě nečíní šťastnou. Odpovědi na své otázky jsem získala a navíc jsem se potkala s vlastní duší, což bylo pro mě .. řekněme dost transformační 🙂 

Všechno dopadlo dobře a z holky, která dříve byla většinu času nespokojená a bojovala se životem, s lidmi a sama se sebou, se stala žena, která život přijímá takový, jaký je. S radostí, lehkostí a s pocitem, že má tak trochu u prdele 🙂 

Odměnou, kterou jsem získala za odvahu vydat se po této cestě, mi je spokojenost v životě, mnohonásobné zlepšení finanční situace, nalezení životního partnera, se kterým mám naplňující a harmonický vztah, a vědomí, že můj život je v mých rukách. Nyní si tvořím svůj svět a svoji realitu přesně tak, jakou ji chci mít. Získala jsem SVOBODU. 

Své zkušenosti nyní předávám dál. Dělám průvodce lidem, kteří mají zájem o to samé. Chtějí lépe porozumět vlastní duši,  změnit svůj život, pochopit souvislosti, které se v jejich životě objevují, a ve finále chtějí mít tak trochu u prdele 🙂 

Sepsala jsem eBook, kde popisuji nástroje, které mi byly při mojí cestě nejvíc nápomocné. Ebook je takovým návodem, jak vykročit na cestu vlastního uprdelismu.

JAK MÍT U PRDELE

po medojedsku

Nauč se žít svůj život tak, jak chceš, bez ohledu na to, co si o tobě myslí ostatní. Změn svůj život a užívej si ho v duchu medojedího uprdelismu.